Stockholm

  • Stångby Plantskola
  • Östra Bangatan 31
  • 195 60 Arlandastad
  • Växel: 08-590 725 20

Kundansvarig

Fredrik Taflin

Tel: 08-590 725 21

E-post: fredrik@stangby.nu

Kundansvarig

Minna Helgesson

Tel: 08-410 392 99

E-post: minna@stangby.nu 

Kundansvarig

Lars Engström

Tel: 08-590 725 22

E-post: lars@stangby.nu 

Kundansvarig

Elisabeth Rovelstad

Tel: 0721-60 82 05

E-post: elisabeth@stangby.nu

Kundsupport

Kristina Lewin

Tel: 070-590 73 16

E-post: kristina@stangby.nu 

Expedition

Lille-Mor Klasson

Projektledare

Daniel Bruhn

Tel: 070-956 52 54

E-post: daniel@stangby.nu

 

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev - Klicka här »
Memory: 2.5 mb
Denna sida använder cookies (kakor) Här kan du läsa mer om cookies. Genom att fortsätta använda sidan så accepterar du att cookies används. Klicka här får att inte visa meddelandet igen.