Lund

  • Stångby Plantskola
  • Vallkärratorn 424
  • 225 91 Lund
  • Växel: 046-14 40 65

VD, kundansvarig

Jörgen A Warpman
Direkt: 046-14 47 68
jorgen@stangby.nu

Kundansvarig

Håkan Lindberg
Direkt: 046-14 47 63
hakan@stangby.nu

Kundansvarig

Gustav Nässlander

Direkt: 070-956 51 04

gustav@stangby.nu

Kundsupport, Marknad

Tove Lindman

Direkt: 046-14 80 45

tove@stangby.nu

Expedition

Anders Svensson
Direkt: 070 - 351 10 11
anders@stangby.nu

Expeditionsansvarig

Liz Olsson
Direkt: 046-14 47 71
liz@stangby.nu

Kvalitetsansvarig

Johan Wiese
Direkt: 046-14 47 76
johan@stangby.nu

Odling

Peter Persson

Direkt: 070-925 48 66

peter@stangby.nu

Inköpsansvarig

Susanne Risberg-Jönsson
Direkt: 046-14 80 45
susanne@stangby.nu

Inköp

Elna Sjöström
Direkt: 046-14 47 60
elna@stangby.nu

Inköp

Anna Heimann
Direkt: 073-430 13 65
anna@stangby.nu

Ekonomiansvarig

Lars Viktin

Direkt: 070-421 02 52

lars.v@stangby.nu

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev - Klicka här »
Memory: 3.25 mb
Denna sida använder cookies (kakor) Här kan du läsa mer om cookies. Genom att fortsätta använda sidan så accepterar du att cookies används. Klicka här får att inte visa meddelandet igen.